Як ви, можливо, пам’ятаєте, у попередньому випуску я розповідала вам про весілля акторів — Леслі і Кіта Харрінгтонів. А тепер час перейти до справи завдання — до серійних букетів. Давайте ми розглянемо бездоганний з будь-якої точки зору букет нареченої? — запитала я, і сама ж відповіла: -А давайте… і сіла переглядати… звісно ж, Абатство Даунтон!

Абатство Даунтон, ВВС, 2010 рік. Весілля леді Мері (Мішель Докері) і Меттью (Ден Стівенс).
Усі шанувальники «Абатства» пам’ятають цей чудовий третій сезон, коли герої, довгий час то сварилися, то мирилися, нарешті відсвяткували весілля! Вишукана сукня, божественна діадема і найтонший вінок леді Мері не раз обговорювалися на інших ресурсах, а ми з вами одразу перейдемо до її квіткової прикраси.

Букеті наречених у серіалах. Частина 1.

Оскільки «Абатство Даунтон» заслужено вважається однією з найкращих посібників з історії європейської моди, варто відзначити і безумовне поєднання букета з іншим вбранням. Стиль і якість, смак і елегантність істинної леді чудово розкриваються суворим букетом з п’яти великих, дуже великих калл, що віддавна символізують у Європі стриманість і чистоту. Викладені в сувору рівну лінію, вони підкреслюють стрункість і високий зріст нареченої, а відсутність прикрас гармонійно поєднується з розкішшю та вишуканістю іншого вбрання.

Букеті наречених у серіалах. Частина 1.

Взагалі, калли, при всій їх символіці, квіти універсальні. З них можна створити все, що завгодно — великі добре влаштовуються в букет-жезл для образу королеви, статної і високої. Вибрали квіти менше і зробили букет-краплю з пустотливим хвостиком для міської дівчини, а можна зробити круглий веселий букет із різнокольорових калл, який підійде молоденькій нареченій у короткій весільній сукні. А ще їх можна надати будь-яку форму, вони добре вигиняються в руках вправного флориста і легко застигають у потрібному положенні…

Букеті наречених у серіалах. Частина 1.

Але букет леді Мері, при всій його здавалося б простоті — це ідеальне попадання в образ. Зверніть увагу, як царсько тримає його на згині руки, як урочисто несе його ця аристократка, з якими гідністю і гордістю вона демонструє його нам! Право, це не букет, це скипетр! Можливо, їй не підійшло б щось менш урочисте. Що ж, нам залишається лише сказати браво і ще раз браво флористу!

Букеті наречених у серіалах. Частина 1.

І знову — моя улюблена фраза — далі буде! Це означає, що я ще довго буду тут розповідати про вродливих людей, чудові серіали та чарівні квіти.