Сьогодні я знову маю для вас дві короткі, але не менш цікаві історії.
По-перше, я не можу не розповісти ще про один букет. Хоча б як знак поваги перед своїми зусиллями у пошуку його фотографій, які, на жаль, завершилися майже нічим.
Царство. США, 2013 рік. Весілля леді Грір (Селіна Сінден) та лорда Каслроя (Майкл Теріоль).
Так, я могла б говорити годинами про весілля в історичних костюмах (або костюмів історичних серіалах) — про їх розкіш, велич та величність, якби не одне «але». Букети для наречених в історичних фільмах далеко не для всіх! Можливо, це історична обмеженість. Максимальна відповідність реальності того часу. Тоді виникає питання про макіяж героїнь, їх стоматологів та фарбовані волосся. Ні, я все ж таки вважаю, що автори серіалів просто не надають ваги квітам. Або економлять.
От і в «Царстві». Наречених багато, а букет, мабуть, був один на всі сезони. І, схоже, він потрапив в кадр лише один раз. Але якщо вже такий букет! Безперечно, він дуже вікторіанський. Великий, з величезними рожевими жоржинами, кущовими трояндами кремового відтінку і трепетною астильбою тон-в-тон до світло-зеленого плаття, ніжно розбавляє прямолінійність великих квітів, а розгонисті гілки салексу створюють відчуття продуманої недбалості.
І мимоволі ловиш себе на думці - «а непогані флористи були в ту темну епоху!», забуваючи, що букет складено в наш час, і не придворним, а всього лише студійним флористом.
А друга історія буде про чудовий зразок спрощеної роботи серійної команди та флористів. Команди, яка не вважає квіти щось необов’язковим, і флориста, який створює образи головних героїв відповідно до їх стилю та характеру. Рідкісний випадок, згодні?
Американська родина. США, 2009 рік. Весілля Мітчелла (Джессі Тайлер Фергюссон) та Такера (Ерік Стоунстріт).
Сітком — це окремий серійний жанр, і не всім він до смаку, але ми все одно знаходимо кілька флористичних перлин в них. Наприклад, це чудове весілля двох чудових людей — Мітчелла і Такера. Зовсім божевільне, треба сказати, весілля — пам’ятаєте, спочатку сварка в родині, потім ведуча вагітніє, пожежники чому-то почали масову евакуацію… Загалом, все за законами жанру!
Але ось оформлення свята — це просто пікнік для серця і радість для очей. Дуже обережно, зовсім не божевільно і професійно. Суворі дерев’яні вази з орхідеями і сукулентами, стильна квіткова арка з прозорими кульками, в яких горять свічки — все дуже гармонійно, привабливо і модно, але не було букета нареченої, що, власне, цілком закономірно.
Замість нього флорист придумав суворі бутоньєрки на лацканах щасливої пари — троянди, ерінгіум, мускарі - елегантно і лаконічно. Може чи може бутоньєрка замінити букет нареченої? Як бачимо, може, якщо так вирішить флорист. Чудове та вдале рішення.
Бутоньерка на мужской свадьбе чудесная идея. Лаконичная и ироничная) с чертополохом.