Сьогодні я хочу нагадати вам про ще одні весільні серії, які можна розглядати як посібник для флористів-оформлювачів. Дорого, пишно, розкішно — але при цьому весело, яскраво і стильно! Тут все гармонійно поєднано — чудовий букет із композиціями на столах, класичні арки із різнокольоровими пелюстками троянд, бутоньєрки із коробочками цукерок, однорідна кольорова гама та форма всіх квіткових робіт, а найбільш помітний серед них — це букет нареченої. Флористу якимось незрозумілим чином вдалося зробити пишний, майже вікторіанський букет абсолютно легким, не пригнічуючи індивідуальність дівчини і дуже сучасним.

Отже, Шерлок. ВВС, 2010 рік. Весілля доктора Джона Ватсона (Мартін Фріман) і Мері Морстан (Аманда Аббінгтон). Якщо ви почуєте назву «Шерлок», ми відразу згадаємо великого, неперевершеного (насправді важко утриматися від превосходної форми, говорячи про нього) нашого Бенедикта Камбербетча! Проте «Шерлок» славний не лише Бенедиктом, як кажуть, і для нашого квіткаря-флориста тут теж є багато цікавого.

Букеті наречених у серіалах. Частина 3.

Одну із серій повністю присвячено весіллю Джона та Мері, під час якого Голмс виголошує дуже довгу промову, одночасно розкриваючи злочин, який має відбутися на святі. На весіллі безліч квітів. Квіти на столах, на вікнах, в проходах, квіти на лацканах чоловічих костюмів, в руках жінок і дітей… Під схожість всьому цій пишноті і букет нареченої у формі краплі, зібраний із строгих калл, легковажних вероніки і матіоли, класичних троянд і лілій, і все це — в ніжних відтінках білого, молочного, кремового і весняної зелені. Повторюся, мене просто захоплює і дивує — як при такому розмаїтті квітів букет залишається повітряним і навіть не дуже серйозним, і як він пасує доброзичливій посмішці Мері!

Букеті наречених у серіалах. Частина 3.
Букеті наречених у серіалах. Частина 3.

А фішкою цього весілля стало гра фіолетового кольору. І стрічечки на бутоньєрках нареченого і свідка, і цукерки для гостей — все було в тон фіолетовим сукням подруг нареченої. Дуже ефектно! Загалом, одне з найулюбленіших нами серійних весіль. Гармонія і настрій. Розкіш і стиль. Рай для флориста. Свято для глядача.

Букеті наречених у серіалах. Частина 3.
Букеті наречених у серіалах. Частина 3.

А в наступному випуску нашої програми я порадую вас розповіддю про дивовижну та чарівну героїню… Поки що не скажу! Чекайте. Далі буде!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here