День почався непогано — бос закинула нове творче завдання: скласти хіт-парад букетів наречених у серіалах. І оскільки серіали останнім часом — це моє все, я вирішила, що зараз поєднаю приємне з корисним, зраділа і написала перший заголовок: «Десять найкращих букетів наречених у серіалах».

На цьому справа застоюється. Я гуглила, різними способами комбінуючи ключові слова, шукала за назвами, за іменами героїнь, за «букет нареченої у серіалі» і просто «наречена у серіалі», я в захопленні майже не скачала Яндекс, щоб встановити Алісу, але вчасно взяла себе в руки. Не так, ніби гугл не знає про свадьби у серіалах… він знає. І видає мені сотні фотографій. З сотнями наречених: з «Сексу у великому місті», з «Щоденників вампіра», з «Друзів» і з «Гри престолів»…

От тільки біда в тому, що всі ці наречені були, можливо, у розкішних сукнях, з діамантовими діадемами, накидками ручної вишивки, але без такого потрібного нам аксесуару, як букет нареченої! І навіть там, де він був, він освітлювався без наших улюблених великих планів і взагалі, краще, якщо на парі-трійці кадрів.

Засмучуючись і тужачи, я вирішила скоротити статтю до п’яти букетів, показавши вам найпам’ятніші. Але фотографій все одно не вистачало до повноцінного хіт-параду. Погодьтеся, фото наречених без букетів більше пасують до хіт-параду весільних суконь… і це не має стосунку до мого завдання.

І ось одного разу я прокинулася вночі з новою ідеєю — виключити слова «хіт-парад», «найкращі», «кращі» і взагалі всі переважні ступені з назви статті. І відразу написалося: «Букеті наречених у серіалах».

А оскільки я вирішила відмовитися від нумерації і присудження всіляких місць, балів і призів, то в перших рядках свого листа © я вирішила показати вам весілля дикої Леслі і Кіта Сноу… ой. Тобто я хотіла сказати, Ігрітт і Джона… Що? У них не було весілля? Ох так, це ж актори, які грали їх у найкращому серіалі усіх часів і народів, Леслі Роуз і Кіт Харрінгтон, одружилися! 23 червня 2018 року. Хоча, оскільки всесвіт Гри престолів надійно вплелася уже у цю реальність, думаю, можна знехтувати таким фактом і розповісти про це весілля. Тим більше, що фотографій про нього у мережі дуже багато… правда, флористів серед фотографів, на жаль, зустрічається рідко, так що з великими планами і тут біда.

Гра престолів. США, Велика Британія, 2011 рік. Леслі Роуз (Ігрітт) і Кіт Харрінгтон (Джон Сноу).
Для наших героїв ставлення до вигадки серіалу і правди життя точно таке ж, як і у більшості глядачів, адже полюбили вони одне одного саме на зйомках кохання своїх героїв. Я подзвонив продюсеру і сказав: — Я одружуюсь, і, якщо чесно, це ваша вина, — розповів Джон, то є Кіт… але це неважливо.

Букеті наречених у серіалах. Передмова.

Весілля було організовано в стилі Гри престолів — старовинна церква, справжній замок (належать, до речі, батькові нареченої), і гості, звісно ж, прибули сюди прямісенько з Семи Королівств. А наречена… наречена була просто казковою принцесою! Як і відповідає принцесі, все в її образі було наповнене символікою і алегоріями.

Букеті наречених у серіалах. Передмова.
Леслі Роуз, фото з Instagram

Леслі з’явилася перед нареченим в ніжному віночку з живих апельсинових квітів флер-д-оранж, справжніх квітів апельсина — істинного символу дівочої невинності і краси, і з ароматним букетом з аристократичної фрезії, символом довіри та кохання, зеленої гвоздики грін трик, що в Шотландії є символом домашнього вогнища, а також піоновидних троянд — можливо, сорту Віталіті, що, однак, теж не важливо. Адже головне в будь-якому букеті - це любов, і її тут було вдосталь.

Букеті наречених у серіалах. Передмова.

Довгих років щасливого життя нашим улюбленим героям! Прекрасний приклад того, що казки іноді перетворюються в дійсність. І далі буде, друзі мої, і я не примушу вас довго чекати!"